AC220TD0505DC-30W
Manufacturer Part Number:
AC220TD0505DC-30W
Part of Description:
AC DC CONVERTER 5V/5V 30W
Efficiency :
72%
Size / Dimension :
2.83" L x 1.97" W x 0.98" H (72.0mm x 50.0mm x 25.0mm)
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
5V