AC220TD1212DC-15W
Manufacturer Part Number:
AC220TD1212DC-15W
Part of Description:
AC DC CONVERTER 12V/12V 15W
Efficiency :
72%
Size / Dimension :
2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
12V