AC220M051212DC-6W
Manufacturer Part Number:
AC220M051212DC-6W
Part of Description:
AC DC CONVERTER MULTIPLE OUTPUT
Efficiency :
80%
Size / Dimension :
1.89" L x 1.42" W x 0.87" H (48.0mm x 36.0mm x 22.0mm)
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
5V, 12V