AC220D12DC-10W
Manufacturer Part Number:
AC220D12DC-10W
Part of Description:
AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +12
Current - Output (Max) :
417mA
Efficiency :
79%
Size / Dimension :
1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
12V