ASZESZE26K305
Manufacturer Part Number:
ASZESZE26K305
Manufacturer/Brand:
JST Sales America Inc.
Part of Description:
JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 12"
Manufacturer :
JST Sales America Inc.
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
12.0" (304.8mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
26 AWG