ASXHSXH22K51
Manufacturer Part Number:
ASXHSXH22K51
Manufacturer/Brand:
JST Sales America Inc.
Part of Description:
JUMPER SXH-001T-P0.6 X2 2"
Manufacturer :
JST Sales America Inc.
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
2.00" (50.80mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
22 AWG