AJWPFJWPF22K254T
Manufacturer Part Number:
AJWPFJWPF22K254T
Manufacturer/Brand:
JST Sales America Inc.
Part of Description:
JUMPER SWPR-001T-P025 X2 10"
Manufacturer :
JST Sales America Inc.
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Pin to Pin
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
22 AWG