P600-1-24-65-FP-i208
Manufacturer Part Number:
P600-1-24-65-FP-i208
Part of Description:
Monophase 208-240VAC 50/60hz inp
Charge Current - Max :
65A
Voltage - Input :
208V
Voltage - Nominal :
24V