P600-1-48-35-FP-i120
Manufacturer Part Number:
P600-1-48-35-FP-i120
Part of Description:
Monophase 120VAC 50/60hz input,
Charge Current - Max :
35A
Voltage - Input :
120V
Voltage - Nominal :
48V