BD2425N50200AHF
Manufacturer Part Number:
BD2425N50200AHF
Manufacturer/Brand:
TTM Technologies, Inc.
Part of Description:
BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/200 0404
Manufacturer :
TTM Technologies, Inc.
Product Category :
Balun
Frequency Range :
2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 200Ohm