BD0810J50200AHF
Manufacturer Part Number:
BD0810J50200AHF
Manufacturer/Brand:
TTM Technologies, Inc.
Part of Description:
BALUN 800MHZ-1GHZ 50/200 0805
Manufacturer :
TTM Technologies, Inc.
Product Category :
Balun
Frequency Range :
800MHz ~ 1GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 200Ohm